Katedra Chemii Organicznej
Politechnika Warszawska, Wydział Chemiczny

Skład osobowy

Prace badawcze

Dla studentów

Usługi

Historia Zakładu

Kontakt

Przydatne linki

Strona główna

KIEROWNIK KATEDRY

Prof. dr hab. inż. Stanisław Ostrowski
stanislaw.ostrowski@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 50 63,
pok.: 141


NAUCZYCIELE AKADEMICCY

Mgr inż. Filip Borys
filip.borys@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 74 73
pok.: 228

Dr hab. inż. Piotr Buchalski
piotr.buchalski@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 78 59
pok.: 145

Dr hab. inż. Włodzimierz Buchowicz, prof. uczelni
wlodzimierz.buchowicz@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 51 50 / (+48 22) 234 50 67
pok.: 143 / 58D

Dr inż. Artur Kasprzak
artur.kasprzak@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 73 73
pok.: 133 / 137

Dr hab. inż. Mariola Koszytkowska-Stawińska, prof. uczelni
mariola.koszytkowska@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 58 01
pok.: 230

Dr hab. inż. Hanna Krawczyk, prof. uczelni
hanna.krawczyk@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 57 63 / (+48 22) 234 73 73
pok.: 132 / 133

Dr inż. Maciej Malinowski
maciej.malinowski@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 56 30
pok.: 239

Dr inż. Ewa Mironiuk-Puchalska
ewa.puchalska@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 78 15
pok.: 231

Dr inż. Marcin Poterała
marcin.poterala@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 73 73
pok.: 135

Dr inż. Tomasz Rowicki
tomasz.rowicki@pw.edu.pl
tel.: (+48 22) 234 73 73
pok.: 135


PRACOWNICY TECHNICZNI

Anna Błędowska
tel.: (+48 22) 234 71 03
pok.: 142

Mgr Sergey Molchanov
tel.: (+48 22) 234 73 73
pok.: 133

Mgr inż. Aneta Steć
tel.: (+48 22) 234 56 30
pok.: 243

Mgr inż. Tomasz Skrok
tel.: (+48 22) 234 56 30
pok.: 241


DOKTORANCI

Mgr inż. Filip Borys
tel.: (+48 22) 234 74 73
pok.: 228

Mgr inż. Maria Daniluk
tel.: (+48 22) 234 50 67
pok.: 143c

Mgr inż. Piotr Grześkowiak
tel.: (+48 22) 234 74 73
pok.: 227a

Mgr inż. Adriana Przerwa
tel.: (+48 22) 234 74 73
pok.: 228

Mgr inż. Piotr Tobiasz
tel.: (+48 22) 234 74 73
pok.: 228



Katedra Chemii Organicznej 2008-2022 Ostatnia modyfikacja 28.10.2022